logo

Hotel Lorenzo
ul.Strumienna 10; 30-609 Kraków
+48 (12)385 40 40 +48 513 30 50 45

flaga PolskiFlaga UKWłochy - flaga Rosja - flagaNiemcy - flaga

Hotel Lorenzo – Konferencje

Hotel Lorenzo, poza oferowaniem noclegów w komfortowych warunkach, daje Państwu możliwość organizowania imprez okolicznościowych i konferencji. W naszym kameralnym hotelu znajduje się przestronna i elegancka sala konferencyjna, w której można zorganizować spotkania biznesowe, spotkania rekrutacyjne, konferencje, a także szkolenia do 40 osób.


Sala konferencyjna w naszym hotelu wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny, który znacznie ułatwi Państwu pracę. Ponadto współpracujemy z wieloma znanymi firmami, które zajmują się fachowym przygotowywaniem eventów i imprez integracyjnych. Dlatego właśnie na każdym etapie organizacji będziemy w stanie służyć Państwu profesjonalnym doradztwem.


Wynajem sali konferencyjnej w Hotelu Lorenzo w Krakowie to koszt 300 zł za 4 godziny (30 zł za każdą kolejną godzinę) lub 400 zł za 8 godzin. Cena przerwy kawowej to 15 zł. W tej cenie będą mieli Państwo do dyspozycji pełne wyposażenie audiowizualne, które pomoże sprawnie przeprowadzić każde szkolenie czy spotkanie.


Galeria:


Przykładowa konfiguracja sali:

Układ "Konferencja" (24 os.)

Układ „Konferencja” (24 os.)

Układ "Kształt U" (40 os.)

Układ „Kształt U” (40 os.)

Układ "Szkoła" (16 os )

Układ „Szkoła” (16 os )

Układ "Teatr" (50 os.)

Układ „Teatr” (50 os.)

 

 

 

 

 

 


Udostępniamy:

Flipchart – wygodną tablicę z regulowaną wysokością do pisania bądź możliwością zamieszczania na niej arkuszy papieru,
projektor multimedialny, rzutnik pisma służący do przedstawiania prezentacji z folii, ekran, stałe łącze internetowe.


Ponadto:

Klienci, którzy skorzystają z możliwości wynajęcia przestronnej sali konferencyjnej, otrzymają zniżkę na noclegi, dzięki której taniej wynajmą nasze pokoje hotelowe. Na życzenie Klientów możemy zorganizować przerwę kawową (w kwocie 15 zł od osoby).


Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty wynajmu noclegów oraz do rezerwacji naszej sali konferencyjnej.


ul. Strumienna 10, 30-609 Kraków, Polska | telefon 12 385 40 40, recepcja@hotellorenzo.pl | Copyright © 2015 Hotel Lorenzo by Shpak Family